Kedves Látogatóink!
Ezen az oldalon azokat a tanulóinkat találhatják meg, akik különböző versenyeken eredményesen képviselték iskolánkat. Eredményeikhez ezúton is gratulálunk!
A 2015/2016 tanév eredményeit itt olvashatják
2013/2014 tanév
Szabó Dávid 7.osztály |
D D D német nyelvi országos levelezős verseny |
17. helyezés |
Wágner Hermina 7.osztály |
19. helyezés | |
Heincz Ádám 6.osztály |
2. helyezés | |
Bary Félix 5.osztály |
5 helyezés | |
Németh Liliána 5.osztály |
20 helyezés | |
Czsthoffer Renáta 5.osztály |
23. helyezés | |
Plenár Milán 5.osztály |
30. helyezés | |
Simó Izabella |
Premontrei Gimnázium Egyházmegyei Német |
2. helyezés |
Koszorú Kata |
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola |
1. helyezés |
Marton Dóra | 9. helyezés | |
Vlasits Mirjana |
Gombocz Zoltán Körzeti helyesírási verseny |
5. Helyezés |
Berzlánovics Adél, Németh Liliána |
Jonatán Első Könyvmolyképző levelezős irodalmi verseny |
Könyvmolyok kiváló mestere |
Stifter Petra 8.o. |
Ne felejtsek! Országos levelező
|
14. helyezés 20. helyezés |
Kocziha Loránt 6.o. |
Simonyi Zsigmond Kárpát medencei helyesírási verseny megyei döntő |
11. helyezés 19. helyezés 5. helyezés 15. helyezés |
Baracsi Gabriella |
Generali Biztosító Egészséges életmód rajzpályázat |
Különdíj |
Vlasits Mirjana Wágner Hermina Tóth-Kőrösi Koppány Vlasits Goran |
Sopron - Kazuno Nemzetek meséi japán rajzpályázat |
3. helyezés 3. helyezés 3. helyezés 4. helyezés |
Wágner Hermina Török Virág |
Pro Kultúra Sopron Adventi rajzpályázat | 2. helyezés |
Kövér Patrik Tóth-kőrösi Koppány Stifter István Szabó Dávid |
"Vakegér" vaktérképes verseny 7-8. o. 38 résztvevő |
14. helyezés 17. helyezés 27. helyezés 35. helyezés |
Marton Brigitta |
Teleki Pál országos földrajz verseny megyei döntő |
8. hely |
Kocziha Barnabás - Vlasits Goran |
Víz Világnapi Vetélkedő országos verseny |
1. hely |
Tóth-Kőrösi Csenge, Koszorú Kata Wágner Hermina, Marton Dóra Vlasits Mirjana |
4. hely | |
Csordás Péter-Tóth-Kőrösi Kadosa |
2. hely | |
Tóth-Kőrösi Csenge, Koszorú Kata Wágner Hermina, Marton Dóra |
"Barátunk a természet" országos természetismereti verseny |
2. hely Csapatban |
Vlasit Mirjana |
3. hely egyéni | |
Kocziha Lóránt, Heinz Ádám Sopár Virág, Szele Dominik |
5. hely Csapatban | |
Németh Franciska, Berzlánovics Adél Németh Liliána, Kocziha Lóránt Koszorú Kata |
Sopron és környéke környezetvédelmi vetélkedő |
Marton Brigitta |
Hatvani István országos Fizika feladatmegoldó verseny |
10. hely |
|
Kocziha Barnabás |
15. hely |
||
Sopár Adrián |
Vas- és Villamosipari Szakközépiskola Informatika versenye |
11.hely | |
Sodics Péter |
Handler Nándor SZKI Internetes kereső verseny | 2. hely | |
Radasics Kevin |
Kunszigeti matematika verseny | 16.hely | |
Németh Balázs Baracsi Gabriella |
Katasztrófavédelmi ifjúsági vetélkedő területi versenyén: középiskolai csapat |
Területi döntő 1. hely Megyei döntő 2. hely |
|
Németh Liliána |
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola Petőfi Szavalóverseny |
||
Németh Anna 2.o. |
Kormos István Megyei Vers- és Prózamondó Verseny elődöntője |
őszi döntőbe jutott Kuntner Rudolf | |
Kövér Patrik |
Kisiskolák atlétikaiversenye körzeti döntő fiú egyéni 800 m |
körzeti döntőn 1. helyezés megyei döntőn 7. |
|
Nemesvisi Katalin, Sós Bíborka |
Kisiskolák atlétikaiversenye körzeti döntő leány csapat |
3. hely | |
|
Kisiskolák atlétikaiversenye körzeti döntő fiú csapat |
2. hely | |
Czingráber Kevin, Plenár Milán, Havasi Tamás, |
Kisiskolák labdarúgás IV.kcs fiú körzeti döntő | 2. hely | |
Kisiskolák labdarúgás IV.kcs fiú megyei elődöntő | 3. hely | ||
13 fő ALSÓ TAGOZATOS DIÁK |
Szivárvány tanulmányi verseny | ||
10 alsó tagozatos és 6 felső tagozatos |
JONATÁN ELSŐ ORSZÁGOS KÖNYVMOLYKÉPZŐ VERSENY | A könyvmolyok kiváló mesterei | |
Illeditz Jenny |
SULI-GURU levelezős verseny | 1.helyezés |
2012/2013 tanév
Takács Petra 8.o |
"Barátunk a természet" országos természetismereti verseny |
1.helyezés |
Kőhegyes Kinga 8.o |
"Barátunk a természet" országos természetismereti verseny |
4.helyezés |
Koszorú Kata 6.o |
"Barátunk a természet" országos természetismereti csapat verseny |
1. helyezés |
Marton Dóra 6.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny |
2. helyezés |
Wágner Hermina 6.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny |
3. helyezés |
Bary Félix 4.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny |
1. helyezés |
Németh Liliána 4.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny |
3.helyezés |
Balogh Mirjana 8.o |
Pro Kultúra Sopron Adventi rajzpályázat |
2. helyzés |
Baracsi Gabriella 8.o |
Pro Kultúra Sopron Adventi rajzpályázat |
Különdíj |
Nemesvisi Katalin 7.o |
Simonyi Zsigmond Kárpát medencei helyesírási verseny soproni döntő |
4. helyezés |
Nemesvisi Katalin 7.o |
Simonyi Zsigmond Kárpát medencei helyesírási verseny területi döntő |
1. helyezés |
Balogh Mirjana 8.o |
"Katasztrófa védelmi ifjúsági vetélkedő" megyei döntő |
3. helyezés |
Balogh Mirjana 8.o |
"Katasztrófa védelmi ifjúsági vetélkedő" soproni döntő |
1. helyezés |
Czingráber Kevin 4.o Plenár Milán 4.o Zámbó István 4.o Bary Félix 4.o Sós Zsombor 3.o Radasics Kevin 3.o Tóth-Kőrösi Kadosa 3.o Csordás Péter 3.o Czumpf Benjamin 3.o |
II. Korcsoportos labdarúgás megyei elődöntő |
4.helyezés |
Czingráber Kevin 4.o Plenár Milán 4.o Zámbó István 4.o Bary Félix 4.o Sós Zsombor 3.o Radasics Kevin 3.o Tóth-Kőrösi Kadosa 3.o Csordás Péter 3.o Czumpf Benjamin 3.o |
II. Korcsoportos labdarúgás körzeti döntő |
1.helyezés |
Czingráber Márk 8.o Esső Norbert 8.o Horváth István 8.o Lukács József 8.o Prozlik Robin 8.o Szilágyi Emil 8.o Kövér Patrik 7.o Visi Patrik 7.o Vlasits Goran 7.o |
Kis iskolák Labdarúgó tornája IV. korcsoportmegyei elődöntő |
4.helyezés |
Czingráber Márk 8.o Esső Norbert 8.o Horváth István 8.o Lukács József 8.o Prozlik Robin 8.o Szilágyi Emil 8.o Kövér Patrik 7.o Visi Patrik 7.o Vlasits Goran 7.o |
Kis iskolák Labdarúgó tornája IV. korcsoport Körzeti döntő |
1. helyezés |
Balogh Mirjana | Szimba országos rajzpályázat | 6. helyezés |
2011/2012 tanév:
Plenár Fanni 8.o |
"Energiasuli" országos fizika verseny |
2. helyezés |
Balogh Mirjana 7.o Baracsi Gabriella 7.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (csapat 7 - 12 évfolyam) |
2. helyezés |
Asztalos Vivien 8. o |
|
3. helyezés |
Koszorú Kata 5.o Marton Dóra 5.o Wágner Hermina 5.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (csapat 1 - 6 osztály) |
2. helyezés |
Kocziha Barnabás 6.o Vlasits Goran 6.o |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (csapat 1 - 6 osztály) |
3. helyezés |
Bozó Dominik 8. osztály |
"Vakegér" Internetes vaktérképes vetélkedő | 4. helyezés |
Szilágyi Emil 7. osztály |
"Vakegér" Internetes vaktérképes vetélkedő | 5. helyezés |
Lukács József 7. osztály |
"Vakegér" Internetes vaktérképes vetélkedő | 7. helyezés |
Czingráber Márk 7. osztály |
"Vakegér" Internetes vaktérképes vetélkedő | 11. helyezés |
Sájtli Márk 7. osztály |
"Vakegér" Internetes vaktérképes vetélkedő | 19. helyezés |
Balogh Mirjana 7. osztály |
Pro Kultúra Sopron Nonprofit Alapítvány által kiírt Ádventi rajzpályázat |
1. helyezés |
Kocziha Lóránt 4. osztály |
Gombocz Zoltán Körzeti helyesírási verseny |
1. helyezés |
2010/2011 tanév:
Plenár Fanni 7. osztály |
Teleki Pál Országos földrajz - földtan verseny 2011 országos döntő |
20. helyezés |
Sodics Dominika Eszter 8. osztály |
Gombocz Zoltán Körzeti helyesírási verseny (Sopron) |
1. helyezés |
Plenár Fanni 7. osztály |
Gombocz Zoltán Körzeti helyesírási verseny (Sopron) |
7. helyezés |
Plenár Fanni 7. osztály |
Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei forduló |
1. helyezés |
Sodics Dominika Eszter 8. osztály |
Simonyi Zsigmond Kárpát - medencei Helyesírási Verseny megyei forduló |
4. helyezés |
Balogh Péter 7. osztály |
Teleki Pál Országos földrajz - földtan verseny megyei forduló |
7. helyezés |
Kocziha Barnabás 5. osztály |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (egyéni) |
Különdíj |
Koszorú Kata Marton Dóra Wágner Hermina 4. osztály |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (csapat) |
Különdíj |
Balogh Péter 7. osztály |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (egyéni) |
2. hely |
Asztalos Vivien Kondor Bettina Plenár Fanni Stoica Csilla 7. osztály |
Víz világnapi Vetélkedő országos verseny (csapat) |
2. hely |
Horváth Virág Nagy Júlia Prozlik Kata Sodics Dominika Takács Fanni 8. osztály |
Víz világapi Vetélkedő országos verseny (csapat) |
3. hely |
Hidegh Patrik 8.osztály |
Mezei futóverseny |
2.helyezés |
Vissi Patrik 5.osztály |
"Balogh kupa" labdarúgó torna: |
A torna legjobb kapusa |
Prozlik Robin Tibor 6. osztály |
Országos Diákolimpia, Lesiklás | 2. helyezés |