Karácsony angyalai

Karácsonykor szívünk kinyílik a szeretet érzése felé. Az ünnep legnagyobb áldása a lehetőség, hogy megtehetjük azt, amit egész évben nem tudtunk vagy nem mertünk: hihetünk a csodában, a karácsony csodájában.

December 21-én ünneplőbe öltöztettük lelkünket és közös csodavárásra hívtuk iskolánk tanulóit és a kedves érdeklődőket. Alasz Panka karácsonyváró éneke után ismerős karácsonyi dallamok csendültek fel zongorán Forintos Boglárka, Tájmel Benedek, Németh Benedek, Eredics Viktor, Kóbor Noémi és Szalóczy Kristóf előadásában. Az 5. osztályosok karácsonyi összeállításában pedig angyalok jártak köztünk. Hoztak nekünk ajándékot:       zord hidegbe melegséget, sötétségbe fényességet, meghittséget, emberséget.  A csendes éj sejtelmes varázsát, álmokat, emlékeket, hitet, reményt, szeretetet. Egy örömteli érzést, melyet úgy hívunk: Karácsony. Maradjon így sokáig!