Címlap Információk Előkészületek a digitális oktatás bevezetésére

Előkészületek a digitális oktatás bevezetésére

.
Tisztelt Szülők!

A digitális oktatás lehetőségeinek felmérésére kérem Önöket.
Szükségünk lenne arra az információra, hogy milyen eszközök állnak önöknek és gyermekeiknek rendelkezésre a digitális oktatás vételére.
Ezért kérem Önöket, hogy az alábbi kérdésekre válaszoljanak. A válaszokat az osztályfőnöki csoportokba, ha ilyen nincs az iskola email címére várjuk.

.Kérdéseink:
  1. Milyen eszközeik vannak?
    • internet kapcsolattal rendelkező asztali számítógép;
    • internetkapcsolattal rendelkező laptop;
    • internetkapcsolattal rendelkező okostelefon.
  2. Gyermekeik neve, akik hozzáférhetnek akár a saját, akár a szülők eszközeihez
  3. Elérhetőségek: email cím, telefonszám szülő, telefonszám tanuló

Ezen adatokra a tanulásszervezés miatt van szükségünk. Természetesen betartjuk a személyes adatokra vonatkozó korlátozásokat. Harmadik félnek nem adjuk tovább, s csak az oktatási célokra használjuk fel azokat.
Kérjük segítsék munkánkat, hogy taníthassuk gyermekeiket, elvégezhessük az értékeléseket, hogy teljes legyen gyermekeik tanéve.

Segítő együttműködésüket megköszönve: Doroginé Kovács Melinda

Doroginé Kovács Melinda
intézményvezető .
Zsirai Általános Iskola .
9476 Zsira, Fő utca 37. .
Telefon: +3699/543015 .