Tájékozató a járványügyi intézkedésekről.

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulóink!

Tájékoztatom Önöket, hogy a járványügyi intézkedések nyomán a Zsirai Általános Iskolában március 16-ától (hétfő) nem lesz tantermi oktatás. Azaz a tanulóknak nem kell, nem szabad iskolába jönniük.
A tanulmányok további folytatására akció tervet dolgoznak ki, de ez - úgy gondolom - még igénybe vesz néhány napot.
Amint pontosabb információim lesznek azonnal megosztom Önökkel az elektronikus ellenőrző felületen és az iskola honlapján www.iskola.zsira.hu.
Addig is vigyázzanak magukra és főleg az idősekre, nagyszülőkre.
Kérem a szülőket, hogy minőségi időt töltsenek el a gyermekeikkel. Kert és udvar rendezésbe, a család ellátásába vonják be őket. Játszanak társasjátékokat, olvassanak. Hozzák ki a legtöbb jót a kialakult helyzetből.
A jelenlegi intézkedések a koronavírus terjedésének megelőzését szolgálják. Kérem, fogadják ezeket megértéssel és türelemmel.

Doroginé Kovács Melinda
intézményvezető             .