Információk a 2017/2018-as tanévkezdésről

2017. aug. 29.    18:00 Az első osztályos tankönyvek osztása és az első szülői értekezlet. Szeretettel várjuk Önöket!
2017. aug. 29.    16:00 - 18:00 Tankönyvosztás az iskolában
Minden tanuló ingyenesen kapja a tankönyveket.
Pénzt hozni nem kell!
A bérletigény bejelentése ekkor történik.
2017. szeptember 1. (péntek)
8:00 - 9:00 TANÉVNYITÓ
9:00 - 11:00 Osztályfőnöki óra minden osztály számára

Alsó tagozatosok! Kérjük, hozzátok magatokkal a bekötött tankönyveket, füzeteket! Itt kiválogatjuk, hogy mi marad az iskolában, azokat össze is szedjük. A technika dobozt és a testnevelés felszerelést csak hétfőn hozzátok el!

Felső tagozatosok! Nem kell órarend szerint pakolnotok erre a napra. A táskában tolltartó, jegyzetfüzet és osztályfőnöki füzet legyen!

Ezen a napon étkeztetés, napközi és tanulószoba nem lesz az iskolában. Tízórait kell hozni mindenkinek erre a napra.
Étkezésre, napközire és tanulószobára jelentkezni viszont ekkor kell, a tankönyvosztáskor kapott nyomtatványok leadásával.

Bejáró tanulók bérletet kapnak.
Kérjük, bérletigényüket a tankönyvosztáskor jelezni szíveskedjenek.

Ha kérdésük lenne, a következő telefonon kereshetnek:
Doroginé Kovács Melinda    30/517-2415